Корзина
48 отзывов
СТО «АВТОШТОРМ», ВІДПРАВИВШИ НА СХІД ВІДРЕМОНТОВАНИЙ БТР, ПРОДОВЖУЄ ВІДНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ
Контакты
AUTOSTORM
+38068834-00-53Любовь
+38095765-53-21Любовь
+38068869-37-69Кристина
+38093239-83-60Кристина
Кристина, Любов
УкраинаВинницкая областьВинницаПирогова 139а
Карта

СТО «АВТОШТОРМ», ВІДПРАВИВШИ НА СХІД ВІДРЕМОНТОВАНИЙ БТР, ПРОДОВЖУЄ ВІДНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ

СТО «АВТОШТОРМ», ВІДПРАВИВШИ НА СХІД ВІДРЕМОНТОВАНИЙ БТР, ПРОДОВЖУЄ ВІДНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ

Нещодавно повністю відновлений старанням автомайстрів мережі СТО “Автошторм” і готовий до роботи БТР-60ПБ було передано підрозділу ЗСУ. Військові належно оцінили виконану роботу, залишилися задоволеними технічним станом машини після ремонту й повідомили, що незабаром бронетранспортер проступить до виконання бойового завдання на Сході.

Керівництво військової частини звернулося до нас з проханням допомогти в ремонті бронемашини, - повідомив нам Максим В’ячеславович Захарчук, керівник мережі СТО “Автошторм”. Цей БТР, разом з іншою технікою повернувся минулого року у понівечиному стані з Криму. Потім тривалий час простояв, допоки у Міноборони вирішувалась доля повернутої техніки і, врешті, прийшов в повну непридатність. Однак наші майстри відремонтували його.

По суті довелося відновлювати машину “з нуля”: полагодити двигун, коробку передач, трансмісію, ходову, поміняти електропроводку, акумулятори, датчики... Ремонт техніки для наших бійців проводився найкращими майстрами, всі роботи було виконано якісно і професійно. Найбільше зусиль та часу було затрачено на реставрацію двигунів, зіпсованих російськими військовими. Але ми успішно справилися з цією роботою".

Як повідомляє керівництво підрозділу, куди повернувся відновлений БТР, якість ремонту техніки на високому рівні. Бронемашина пройшла повну обкатку і готова до служби в зоні АТО. Наразі мережа СТО “Автошторм” продовжує за власний кошт виконувати роботи з ремонту військової техніки.

Для нас є честю допомагати нашим бійцям, зміцнювати обороноздатність України, і ми продовжуватимемо забезпечувати надійною технікою наші Збройні Сили. - наголосив Максим В’ячеславович. - Зараз отримали для ремонту два ГАЗ-66, також понівечиних у Криму росіянами. Машини у дуже важкому стані, однак упевнений, ми не підведемо сподівання наших військових. Адже будь яка несправність в дорозі, на бойовому виїзді може коштувати людського життя. Тому ми готові не шкодуючи сил, коштів та часу підтримувати наших побратимів на фронті усім, чим тільки зможемо. А завдяки наданій допомозі військовослужбовці зможуть ефективніше виконувати свій обов’язок”.

 

facebook twitter