Корзина
48 отзывов
СТО “АВТОШТОРМ” ВІДНОВЛЮЄ БТР ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ
Контакты
AUTOSTORM
+38068834-00-53Любовь
+38095765-53-21Любовь
+38068869-37-69Кристина
+38093239-83-60Кристина
Кристина, Любов
УкраинаВинницкая областьВинницаПирогова 139а
Карта

СТО “АВТОШТОРМ” ВІДНОВЛЮЄ БТР ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ

СТО “АВТОШТОРМ” ВІДНОВЛЮЄ БТР ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ

Сьогодні дуже гостро стоїть питання забезпечення української армії в зоні АТО необхідною для виконання бойових завдань технікою. З самого початку бойових дій звучали цифри величезних замовлень, які держава нібито закупить у виробників бронетехніки. Потім з’явилася інформація про сотні танків, БМП та БТР, що зберігаються на військових складах. Але, на жаль, в зону АТО досі було поставлено до сотні новеньких БТР і кілька танків. Зараз українські патріоти допомагають армії не лише амуніцією, продовольством, медикаментами, коштами, а й навіть озброєнням. Так, нещодавно, вінничани взялися допомогти землякам — бійцям АТО та відновити бронетранспортер, що повернувся у жалюгідному стані з Криму.


     БТР, що самостійно не міг їздити, довелося доставляти на евакуаторі до Вінниці, – розповідає Максим В'ячеславович Захарчук, керівник мережі СТО “Автошторм”, що й взявся власними силами відновити таку необхідну нашим військовим бронемашину, – Після захоплення Криму, цей бронетранспортер разом з іншою українською військовою технікою опинився в руках російських солдатів. У результаті, абсолютно все що можна було зняти, викрутити, зірвати було демонтовано, інше — розбито, потрощено, понівечено.


     Потім всередину двигуна налили воду, а люки заварили і в такому вигляді “повернули” назад до України. Не дочекавшись виконання довгообіцяного початку ремонту за гроші Міноборони, командування підрозділу збройних сил, що отримав “таку” техніку, звернулося до нас з проханням про допомогу. Ми не могли залишитися байдужими. Коли в країні точиться війна, кожен повинен внести свій внесок у перемогу. І раніше надавали допомогу бійцям на схід та пораненим, що лікуються у Вінницькому військовому шпиталі. А цей БТР дуже потрібен на передовій. Сподіваюсь, це зможе допомогти нашим хлопцям живими та здоровими швидше повернутися додому.”

     За ремонтні роботи та закупівлю запчастин і витратних матеріалів взялись патріоти-працівники мережі СТО “Автошторм”. Всю роботу ремонтники виконують безкоштовно. Одні відновлюють ходову, інші лагодять двигун, треті шукають запчастини. Працювати доводиться до пізньої ночі. Військові за ремонт техніки їм дуже вдячні.


     До ремонту цей БТР-60ПБ більше нагадував металобрухт, який не міг пересуватися навіть на буксирі. У приміщення СТО 12-тонну машину довелося затягувати за допомогою крану, тросів та лебідок. Бойова машина, – продовжує розповідь Максим В’ячеславович, була в жахливому стані. Її довелося розбирати майже повністю, міняти потрібно було практично кожну деталь. Ремонт ускладнився через те, що є проблеми із запчастинами, а через вік машини, деякі з них вже зняті з виробництва. Наприклад, агрегати трансмісії були повністю несправні, кардани, хрестовини, всі шланги і дроти, роз’єми і важелі, загалом, майже всі деталі.

     Усе це довелося міняти, відновлювати. Складно було і з акумуляторами і з двигунами. Однак не дивлячись на всі “старання” російських вандалів, БТР повертається до життя. Нам вдалося відновити та запустити один із понищених двигунів. Якщо ж не вдасться відновити другий, доведеться замінити їх на нові – дизельні. Встановлення сучасних дизельних двигунів замість застарілих карбюраторних дозволить збільшити потужність та запас ходу.

Приємно, що світ не без добрих людей. Коли люди дізнаються, яку справу робимо, теж прагнуть не залишатися осторонь, часто протягують руку допомоги. Так, власник автокрана, що розвантажував БТР з евакуатора, дізнавшись що це за вантаж, відмовився брати гроші. Чимало хто з наших постачальників віддавали автозапчастини для цього БТРа за собівартістю. Тому ми щиро вдячні всім хто допомагає у відновленні цієї машини. Не дивлячись на те, що ніколи раніше не ремонтували бойову техніку, з роботою все ж справляємося успішно. Стає в нагоді і чималий досвід роботи мережі СТО “Автошторм”, і висококваліфіковані працівники і великий ентузіазм та бажання швидше підготувати придатну для бою на передовій бронетехніку. Незабаром відреставрований бронетранспортер поїде на схід України в зону АТО”.

facebook twitter